14 Тра СЛАВУТИЧ ПОЇДЕ НА ІНТЕРСІТІ

У суботу, 16 травня, відбудеться другий міжміський онлайн-фестиваль Інтерсіті Live 2.0 — 16-годинний стрім із прямим включенням із 16 міст України.

ЗІ СЛАВУТИЧА ТАКОЖ!

Це другий онлайн фестиваль, який об’єднує різні сектори культури, міста, артистів, промоутерів та креативні осередки з усієї України.

Слідкуйте за всіма соцмережами Інтерсіті Live 2.0 / Міжміський онлайн фестиваль / 16.05, щоб нічого не пропустити:
Facebook: https://www.facebook.com/intercitylivefestival/
Instagram https://www.instagram.com/intercity.fest/
Telegram https://t.me/intercity_live
Youtube https://www.youtube.com/channel/UCv6u2vXQ1m9p9aaHTJOSqBQ

Інтерсіті Live 2.0. — це результат колаборації шести культурних інституцій: kontrabass promo (Київ), Лінія Втечі (Львів), Plai (Вінниця), Module (Дніпро), Respublica FEST/ Sympatia (Хмельницький), Шпиталь Рекордс (Тернопіль).

Перший фестиваль відбувся 18 квітня та об’єднав 12 міст у 12-годинному стрімі, який містив переважно музичну програму. Цього разу фестиваль стає мультидисциплінарним, команда організаторів долучає більше театру, вуличного мистецтва, кіно і культурних проєктів на перетині жанрів.

Що буде?

16-ти годинний стрім, під час якого відбуватимуться включення із 16-ти міст України. Трансляція відбудеться на youtube-каналі Телебачення Торонто — головного інформаційного партнера фестивалю: https://www.youtube.com/user/uttoronto

Правила перебування в потязі:

Під час стріму глядачі зможуть спілкуватись в коментарях до відео, а також виходити в тамбур — спеціальну zoom-кімнату. Оскільки фестиваль відбувається в онлайні, на борту все дуже інклюзивно. Його може відвідати будь-яка людина із доступом до інтернету з будь-якої точки світу.

Провідники дозволяють брати свою їжу, іграшки, домашніх тварин та алкоголь, навіть курити в тамбурі. Головне — дотримуйтесь правил карантину, стежте за гігієною та долучайтесь до стріму, де б ви не були.

Якість wi-fi у вагоні залежить тільки від вашого домашнього провайдера.

Маршрут

Нумерація вагонів починається з голови потяга. (Можливі додаткові зупинки та приєднання причіпних вагонів):

16. Ужгород
15. Львів
14. Тернопіль
13. Рівне
12. Хмельницький
11. Вінниця
10. Одеса
09. Київ
08. Славутич (орієнтовно з 16:00)
07. Aqmescit (Сімферополь)
06. Полтава
05. Дніпро
04. Енергодар
03. Харків
02. Маріуполь
01. Сєвєродонецьк

Зустрінемося 16 травня о 13:09 на пероні!

 

#Славутич #славутичмістоновихідей

Залиште свій коментар