24 Вер Славутич запалює – маркетинг допомагає

Написано в 8:02 pm Без рубрики
☝️Усі без виключення учасники тренінгу «Маркетинг-стратегія своїми руками» від неперевершеної Ольги Роєнко, креативної підприємниці та засновниці СЕО Royenko Marketing Agency Royenko Agency з 15-ти річним досвідом, отримали актуальні знання та унікальний нетворкінг з маркетингу саме тут, у Славутичі.
✅ Завдячуючи партнерській співпраці із Чернігівською торгово-промисловою палатою Чернігівська ТПП саме у Славутичі 24 вересня в Офісі підтримки громадських ініціатив КП “Агентство регіонального розвитку” відбувся корисний навчальний тренінг, де крім актуальних теоретичних знань про поняття та інструменти маркетингу, зокрема SWOT та РЕSТ-аналіз, підприємці Славутича отримали креативний інструментарій та практичні кейси з маркетингу.
💯 Тренінг пройшов “на одному диханні, адже працювали разом з тренеркою, у команді, отримуючи незабутні інсайти та практичний досвід.
❤️ Бажаємо учасникам події впровадження усіх найкращих маркетингових бізнес-ідей, нових клієнтів та гарних продажів завдяки новим отриманим тренінговим знанням.
Дякуємо тренерці та організаторам заходу.
Захід організований Чернігівською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Підтримка у Славутичі:
Агентство регіонального розвитку м.Славутич
Славутицький міський фонд підтримки підприємництва
Контакти 050 353 11 35, 2 22 40

Залиште свій коментар