19 Сер Стартує конкурсний відбір «Мій Славутич у 3000 році»: виставка-конкурс дитячого малюнку відбудеться в рамках арт-резиденції «Сюрреалізм у просторі постмодернізму Славутича»

Комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради у співпраці з відділом культури, національностей та релігій Славутицької міської ради повідомляє про початок конкурсного відбору учасників виставки дитячого малюнку «Мій Славутич у 3000 році».

Виставка-конкурс проходить в рамках арт-резиденції «Сюрреалізм у просторі постмодернізму Славутича», що реалізується програмою Уряду та Міністерства культури України «Малі міста – великі враження».

Виставка-конкурс проводиться з 19 серпня по 30 вересня 2019 р. у два етапи:
– І етап – конкурсний відбір малюнків для участі у виставці з 19 серпня по 09 вересня 2019 р.
– ІІ етап – виставка. Термін проведення – з 09 по 30 вересня 2019 р.

У виставці-конкурсі можуть взяти участь вихованці гуртків, творчих об’єднань загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста Славутича Київської області у трьох вікових категоріях:
– І категорія – 6-9 років;
– ІІ категорія – 10-12 років;
– ІІІ категорія – 13-16 років.

Одна особа може подати до участі не більше двох робіт.

Художні твори мають відповідати таким вимогам:
– Тема малюнку: «Мій Славутич у 3000 році».
– Формат роботи: малюнок розміру А-2.
– Індивідуальна творча робота (колективні роботи не приймаються), виконана у довільній графічній або живописній техніці.
– Роботи оформляються рамкою або паспарту (без скла).
– На зворотному боці кожної конкурсної роботи повинен бути надрукований ярлик розміром 8х4 см, в якому необхідно вказати українською мовою: назву роботи, прізвище, повне ім’я та вік автора роботи, навчальний заклад, повну домашню адресу, контактний телефон.

Роботи, що не відповідають вимогам до участі у виставці-конкурсі не допускаються. Конкурсні роботи не повертаються. Надсилаючи роботи для участі у виставці-конкурсі, учасники погоджуються з його умовами.

Журі, до складу якого залучаються члени Національної спілки художників України, фахівці з різних видів образотворчого мистецтва, працівники закладів освіти та культури, художники-педагоги, керівники студій образотворчого мистецтва, оцінює малюнки за такими критеріями:
– Рівень володіння технікою виконання, матеріалом.
– Творчий підхід та емоційність роботи.
– Чистота виконання, охайність роботи.
– Повнота розкриття теми, цілісність художнього враження.
– Оригінальність твору.

Рішення журі є остаточними. Переможці нагороджуються дипломами та подарунками.

Офіційний хештег заходу #СюрСлавутич19

Термін подання виставкових матеріалів не пізніше 05 вересня 2019 року за адресою: Офіс підтримки громадських ініціатив КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради, Проспект Дружби Народів, 7 (ІІ поверх), телефон для довідок 2-22-50, 2-10-90, e-mail: slavutich.ofis@gmail.com

Умови проведення виставки-конкурсу можна завантажити тут 

#СюрСлавутич19 #МаліМістаВеликіВраження #ВсеТількиПочинається#ДивисьУкраїну #Славутич #кпарр

Позначки:,

Залиште свій коментар