27 Лис Теплий ярмарок проектів Бюджету участі відбудеться 29 листопада

Дорогі славутичани!

З огляду на холодну погоду під час традиційного вуличного ярмарку проектів Бюджету участі, що відбувся 24 листопада, та за вашим проханням, ми проводимо
🔥 Теплий Ярмарок 🔥 проектів Бюджету участі 2018

29 листопада 2018 року з 18.00 до 19.00 в @Офісі підтримки громадських ініціатив (БК Енергія, ІІ поверх) будуть презентовані громадські проекти, що були розроблені мешканцями нашого міста. Ці проекти будуть фінансуватися за рахунок коштів бюджету міста Славутич у 2019 році в рамках міської цільової програми «Громадський бюджет участі міста Славутич на 2016-2020 роки».

Мета 🔥 Теплого Ярмарку 🔥– швидко ознайомити мешканців міста з головною ідеєю проектів, що беруть участь у голосуванні, допомогти визначитися із голосом, залучити більше мешканців міста до процесу голосування задля визначення рейтингу поданих громадських проектів та подальшої реалізації протягом 2019 року.

Кожен охочий та зацікавлений учасник
🔥 Теплого Ярмарку 🔥 матиме змогу безпосередньо поспілкуватися із автором проекту та отримати відповіді на питання, що виникли.

Для охочих та зацікавлених буде надаватися консультація як голосувати та можливість одразу віддати голос за вподобані проекти відразу на місці – у пункті для голосування в Офісі підтримки громадських ініціатив КП «Агентство регіонального розвитку» (Проспект Дружби народів, 7, БК «Енергія», ІІ поверх).

Зауважимо, що голосування на паперових носіях здійснюється тільки за умови пред’явлення оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання або довідки про місце роботи, навчання, служби чи інші документи, що підтверджують проживання у місті Славутич)!

Отже, 🔥 Теплий Ямарок проектів 🔥Бюджету участі-2018 відбудеться: в четвер 29 листопада з 18.00 в Офісі підтримки громадських ініціатив (БК «Енергія», ІІ поверх).

Запрошуємо на Ярмарок! Зробіть свій вибір на користь Славутича!

Контактна інформація: 2-22-50, адреса для листування slavutich.ofis@gmail.com

Позначки:,

ФОП Федорченко Єгор Володимирович - 27.11.2018

Для звязку 0662903996 ФОП Федорченко Єгор Володирович

Залиште свій коментар