16 Вер Три митці зі Сполученого Королівства Великобританії привезли проєкт «Крафтинг Ф’ючерс» до Славутича

Crafting Futures | Вересень 2019

Три митці зі Сполученого Королівства Великобританії привезли проєкт «Крафтинг Ф’ючерс» до Славутича:

Клер Бейкер, Нікола Голайтлі та Леслі-Енн Пейс

Проєкт складається з трьох майстер-класів, які митці проведуть цього місяця для дітей та молоді Славутича. Виставку робіт з цих майстер-класів буде представлено в будівлі міської ради, яка відкриється 20 вересня 2019 року о 17:00.

Наповнення цих майстер-класів спиратиметься на знання та досвід професійних митців та дизайнерів з метою сприяння розумінню та діалогу навколо теми бабусь (самоселів) Чорнобиля та важливості їх ремесла вишивки.

Серія майстер-класів розпочинатиметься з презентації Клер Бейкер стосовно її широкого дослідження історій бабусь та їх вишивки. Потім учасники матимуть нагоду попрацювати разом з Клер та Леслі-Енн та зробити свій внесок у спільну роботу-інсталяцію у вигляді паперової скульптури-триптиху, натхненну традиційною українською вишивкою. Спільну роботу буде представлено в будівлі міської ради Славутича.

Під керівництвом професійних митців учасники майстер-класів використовуватимуть такі художні техніки та прийоми як колаж, стібок, паперова мозаїка, паперова 3D-скульптура (квіти). Учасники виконають свої власні роботи-відгуки, натхненні самоселами Чорнобиля та їх прекрасною вишивкою, а запрошені митці перевірять і оцінять кожну роботу.

Виставка робіт відкриється в п’ятницю, 20 вересня 2019 року о 17:00

Запрошуємо!

*Проєкт реалізується за підтримки Британської Ради та Creative Factory, Мідлсбро, Великобританія*

Залиште свій коментар