25 Вер У Славутичі відбудеться масштабна подія для 200 молодих європейських архітекторів

З 27 травня до 7 червня 2020 року за підтримки муніципалітету в Славутичі відбудеться Асамблея Молодих Архітекторів Європи. Протягом цього часу 200 спеціалістів та студентів з 50 країн світу приїдуть до міста, щоб разом взяти участь в масштабному архітектурному експерименті.

Подія відбудеться в закинутій будівлі поліклініки, яка стане тимчасовим житлом для всіх учасників та творчим простором для численних майстер-класів. Задля цього, спільними зусиллями волонтерів та муніципалітету, поліклініку заздалегідь піддадуть частковій реновації. Це стане поштовхом для збереження будівлі, як унікального спадку модернізму, та для пошуку нових шляхів її використання.

Не лише поліклініка, але й все місто стане середовищем для інтернаціонального обміну досвідом та неформальної освіти. Мешканці будуть запрошені для участі в освітніх та мистецьких подіях, та матимуть нагоду познайомитися з архітектурним досвідом різних країн.

Контактна інформація щодо участі славутичан, зокрема громадських організацій, підприємців та інших зацікавлених осіб у події: 2-10-90, директор КП “Агентство регіонального розвитку” Славутицької міської ради Арина Старовойтова.

EASA Ukraine #Славутич #розвиток #містоновихідей

Позначки:, ,

Залиште свій коментар