17 Чер Увага! Акція!

25-26 червня 2020 у Славутичі буде проходити Європейський тиждень сталої енергії

 

У зв’язку з пандемією COVID-19, Європейський Тиждень Сталої Енергії 2020 відбуватиметься в онлайн-режимі під гаслом: «Поза межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення і зростання».

В рамках заходів Днів сталої енергії 26 червня 2020 року ми пропонуємо підприємствам, установам, організаціям та активним славутичанам долучитися до трьох екологічних акцій:

  • АКЦІЯ «Робочий день в стилі ЕКО»

Протягом всього дня установа взагалі не використовує канцелярський папір (обмін документами повинен бути в електронному вигляді), а кабінетні смітники мають бути порожніми від паперу впродовж всього робочого дня.

  • АКЦІЯ «Допоможемо нашим легеням»

Протягом дня установи міста, за бажання, висаджують квіти/рослини/кущі біля будівель на прилеглих територіях.

  • АКЦІЯ «Залиш машину в гаражі»

В цей день біля вашої установи або торгівельної точки має бути припаркований лише еко-транспорт, а отже не повинно бути приватних автівок. Ми також закликаємо усіх містян користуватися в цей день лише еко-транспортом: велосипедом, самокатом, на роликах або пересуватися пішки.

Ці три акції є чудовим приводом показати на реальних прикладах, як і за допомогою яких заходів та технологій кожна організація може зробити свій простий внесок у збереження природних ресурсів.

Тож, ми запрошуємо організації, підприємства та установи міста Славутича долучитися до доброї справи та хоча б на один день відмовитися від використання та подальшого викидання паперу, висадити рослини біля своїх будівель та скористатися велосипедом  або пройтися пішки замість автомобіля.

Унікальність даної події – користь не тільки природі, але й бізнесу та /або вашій установі. Взяти участь в одній або одразу у трьох акціях – чудова нагода заявити про екологічну свідомість та соціальну відповідальність працівників вашої організації, зробити собі таку важливу рекламу.

Про дії або заходи вашої організації ми пропонуємо повідомляти на інтернет-ресурсах ваших установ або організацій, розміщуючи фото та коротку інформацію про те, як ваша установа дбає про природу. Ми будемо поширювати кращі пости тут https://www.facebook.com/RegionalDevelopmentAgency/

 

Хештеги акції: #деньвстиліЕКО #Допоможемонашимлегеням #Залишмашинувгаражі

#славутичТижденьСталоїЕнергії2020 #славутичТижденьСталоїЕнергії #ТижденьСталоїЕнергії #славутич #позамежамикризи

 

До участі у заходах Тижня запрошуються зацікавлені у темі особи, установи та організації, відомства. Матеріали розміщуються на сторінках видань, веб-сайтах установ, у соціальних мережах, що інформаційно підтримують Тиждень сталої енергії

 

З усіх питань телефонуйте: 2-22-40, 050 353 11 35 Оргунова Олена, Карасьова Марина, КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради

 

Залиште свій коментар