22 Лют Від кожного з нас залежить якому бути Славутичу

З початку 2017 року за участю соціально активних славутичан в новій редакції було оновлено Кодекс етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади, який створений для полегшення спілкування суспільства з владою. Завдяки Кодексу визначені базові стратегічні напрямки розвитку територіальної громади міста, міцніють доброзичливі взаємини містян.
Оскільки Славутич – це магніт для ініціативних, творчих та цілеспрямованих людей з новими ідеями, команда Офісу підтримки громадських ініціатив хоче нагадати громадськості про діалогові майданчики для взаємодії місцевої влади і громади.
У 2015 році Славутицька міська рада перейняла ініціативу порядку розгляду електронних петицій, яку можна оформити у Єдиній системі місцевих петицій за посиланням https://petition.e-dem.ua/slavutich
Електронна петиція – це інструмент колективного звернення до влади.
Як це діє?
Електронна петиція оприлюднюється на сайті протягом двох робочих днів з дня надсилання для перевірки на відповідність згідно законодавства.
У разі ухвали вона протягом двох робочих днів оприлюднюється на сайті, це і є датою початку збору підписів.
Термін розгляду не більше 10 робочих днів, підписується міським головою, а у разі відсутності – секретарем міської ради.
Міський голова надає доручення виконавцям щодо розгляду електронної петиції. Які в свою чергу протягом 7 робочих днів повинні підготувати пропозицію про підтримку чи не підтримку даної петиції.
За розглядом встановлюється контроль. Після розгляду результати публікуються на офіційному сайті Славутицької міської ради та сайті петицій. Відповідь направляється на електронну пошту громадянина, що подав петицію або громадського об’єднання.
Електрона петиція, яка не набрала необхідну кількість підписів, розглядається як звернення про що мають повідомити особу, що подала петицію.
Термін зберігання електронної петиції, а також інформація про кількість підписів, одержаних на підтримку та строк їх збору зберігаються 3 роки з дня оприлюднення петицій.
Далі буде….
May be an image of текст

Залиште свій коментар