22 Кві ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ФОМІЧЕВА ІЗ РЕКТОРОМ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

22 квітня 2021 року делегація Національного університету «Чернігівська політехніка» на чолі із ректором Олегом Новомлинцем відвідала місто Славутич. Відбулася робоча зустріч з міським головою Юрієм Фомічевим.
Під час зустрічі були обговорені важливі питання співпраці міста та університету щодо відкриття у Славутичі навчального центру – представництва «Чернігівської політехніки». Зокрема, вже у 2021/2022 навчальному році у Славутичі планується організувати денну форму навчання за спеціальністю 123 “Комп’ютерна інженерія”
Учасники наради відпрацювали детальний план дій подальшої співпраці. Зокрема, буде укладено угоду про співробітництво між Національним університетом «Чернігівська політехніка», містом Славутич та ІТ-компаніями, що вже працюють у місті та/або планують відкривати тут свій філіал. Спланована спільна промоційна кампанія по залученню майбутніх студентів.
Також були обговорені переваги відкриття освітнього центру саме у Славутичі: фаховий потенціал команди викладачів міста, близькість до основної локації університету, комфорт та умови проживання у Славутичі (для студентів адміністрація міста планує відкрити міні-гуртожиток), можливість використання ресурсної бази Чорнобильської АЕС для здійснення спеціалізації майбутніх фахівців ІТ та програмної інженерії саме у сфері атомної енергетики і зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики, поводження з радіоактивно відходами, відпрацьованим ядерним паливом, а також вже наявний та успішний досвід міста Славутича з відкриття філіалу НТУУ «КПІ імені Сікорського» та проведення курсів підвищення кваліфікації «Зняття з експлуатації ядерних установок».
Контакти для зацікавлених у темі осіб: 2 10 90, 050 353 11 35, Старовойтова Арина, Карасьова Марина, КП «Агентство регіонального розвитку» м.Славутича.
Довідково
НУ «Чернігівська політехніка» входить до ТОП-30 закладів вищої освіти України. Сайт Marketer.ua оприлюднив ТОП рейтинг закладів вищої освіти України, який не тільки визначає лідера року, але і дозволяє порівняти і оцінити показники ефективності і якості університету, результативність його діяльності в усіх напрямках, наука та освіта, комерціалізація і інтернаціоналізація, якість викладання і перспективу працевлаштування. Незалежними експертами при його складанні були враховані результати ранжирування українських рейтингів «Топ-200 Україна», «Scopus, «Бал ЗНО на контракт», консолідований рейтинг, а також світового рейтингу QS World University Rankings-2020.
ТОП-30 – це кращі і найбільші університети України, які надають якісне навчання з перспективою подальшого успішного працевлаштування випускників. Офіційний веб-сайт Університету «Чернігівська політехніка» https://www.stu.cn.ua/ дає детальну інформацію про факультети, спеціальності, умови вступу та про все, що потрібно знати майбутнім абітурієнтам.
Позначки:,

Залиште свій коментар