12 Жов Відкрий у Славутичі виробництво із вторинного використання сміття! Чому?

Незважаючи на те, що Україна наразі упевнено тримається в топ 10 світового рейтингу з обсягу накопичених відходів, переробляємо ми за різними даними від 4 до 8 відсотків, враховуючи сортування та спалювання.
⚫ Проте через високий рівень забруднення повітря, швидке розростання смітників та звалищ, а також завдяки тиску західних партнерів, у тому числі шляхом фінансування екологічних програм для активістів і громад, нарешті питання поводження з відходами зі сторінок законодавчої бази почало перетворюватися на одне з ключових для українців.
♻ Вже не так часто ми чуємо в повсякденному житті слово сміття – частіше звучить термін вторинна сировина, а норми Законів України «Про відходи» та «Про охорону навколишнього середовища» знають навіть діти.
☘ Запобігти утворенню відходів можна завдяки свідомому споживанню, купуючи переважно необхідні речі в достатній кількості.
Обов’язковою складовою решти завдань є якісне обладнання для системи збору, транспортування, зберігання та переробки. До речі, переробка сміття вважається доволі прибутковим бізнесом.
❓ Які відходи переробляють? Найбільш розповсюдженими видами вторинної сировини є різновиди пластика, папір та картон, склотара й склобій, жерстяні та алюмінієві банки.
🟢Товари із вторинної сировини. Після ретельного сортування, пресування та інших видів обробки вторинна сировина стає матеріалом для випуску великої кількості товарів народного вжитку. Цей процес переробки називається рециклінгом.
🟢 Макулатура є сировиною для різних видів паперу, тканин і навіть покрівельного картону.
🟢 Пластикові (ПЕТ) пляшки після гранулювання переробляють на одяг, тканини, іграшки, нитки, дріт, нові пластикові пляшки. З пластикових відходів промисловості виробляють меблі, труби, різновиди тари, плівку, технічні та господарські вироби, корпуси побутових приладів тощо.
🟢 Автомобільні шини – чудова сировина для виробництва господарських товарів, взуття, інгредієнт покриття автомобільних доріг та тенісних кортів, а також з них отримують кілька різновидів паливних матеріалів.
🟢 Будівельне сміття після подрібнення стає сировиною для виробництва чималої кількості сучасних будівельних й оздоблювальних матеріалів та часткою в суміші для дорожнього покриття.
🟢 Скляна тара та склобій переробляються на нові скляні вироби – від різної тари до дизайнерських виробів, будівельних та оздоблювальних матеріалів.
🟢 Алюмінієві банки та інші металеві відходи стають цвяхами, меблями, побутовою, промисловою та іншою технікою, новою тарою, дротом тощо.
‼ Давати використаним речам “друге життя” – це відповідальне ставлення до власних природних ресурсів. Приймати відходи, сортувати та відправляти на рециклінг стало популярним не лише серед екоактивістів – на зборі та переробці вторинної сировини сьогодні будуються стратегії успішних бізнесів.
Започаткуй свій бізнес із вторинного використання сміття!
Пропонуємо в оренду приміщення № 102 в Бізнес-парку «Славутич». Договір оренди може бути підписаний за 4 робочих дні.
Контакти: (04579) 2-10-90 або +38 050 353 11 35 (працює Viber), електронна пошта arr.slavutych@gmail.com
‼ Ми не надаємо приміщення, ми надаємо можливості!

Залиште свій коментар