28 Вер Відкрийте виробництво кольорового щебеню у Славутичі! Чому

Написано в 11:56 am Без рубрики
Кольоровий щебінь – продукт на ринку України вже не новий, але попит на нього зростає навіть в умовах кризи. Його купують як комерційні організації, так і приватні особи. Цей камінь використовується в різних сферах діяльності та, за оцінками фахівців, потреба в ньому буде тільки рости. В умовах відносно невисокої конкуренцї виробництво кольорового щебеню є перспективним напрямком діяльності.
Які видатки❓
Основними видатками при організації виробництва кольорового щебеню є саме обладнання та заробітна плата персоналу. Потрібна для виробництва сировина широкодоступна та продається у всіх куточках України. Вартість щебеню на оптовому ринку починається зі 120 гривень за тону.
Яка сировина та необхідні ресурси❓
Як основна сировина для виробництва кольорового щебеню використовують гранітну і мармурову крихту, а також для дешевшого варіанту – гравійний або пісочний щебінь. Оскільки готовий подрібнений щебінь все частіше продається вже розбитим по фракціях, вам не доведеться займатися його додатковим просіюванням.
Для початку бізнесу вам доведеться придбати бетономішалку, в якій ви будете фарбувати вашу сировину – щебінь.
Головною вимогою для вибору фарби є дешевизна, швидкість висихання (використовуються тільки швидковисихаючі) і стійкість до стирання. Як барвник для щебеню можна також використовувати фарбу для розмітки та фарбування автодоріг чи також фасадні емалі стійкі до механічного впливу. Ціни таких барвників відносно не високі та вони значно безпечніші при використанні.
Правильно пофарбований щебінь довго тримає насичений колір, нешкідливий для людей і тварин, стійкий до погодних впливів, перепадів температур, не вимагає особливого догляду. Практичність і зручність роблять цей матеріал дуже популярним при оформленні ландшафтів.
Яка окупність❓
Середній термін окупності бізнес-ідеї із виробництва фарбованого щебеню складає від 6 місяців до 1,5 року, в залежності від правильності маркетингу та логістики. Водночас не слід забувати, що переважна більшість оздоблювальних робіт із використанням фарбованого щебеню проводиться у теплу пору року, тому слід зважати на сезонність прибутків.
Шукаєте можливість для відкриття виробництва кольорового щебеню? Вам до нас!
Пропонуємо в оренду приміщення № 108 в Бізнес-парку «Славутич». Договір оренди може бути підписаний за 4 робочих дні.
Контакти: (04579) 2-10-90 або +38 050 353 11 35 (працює Viber), електронна пошта arr.slavutych@gmail.com
‼ Ми не надаємо приміщення, ми надаємо можливості!
Джерело інформації: телеграм-канал Бізнес Ідеї

Залиште свій коментар