16 Лют Відкриті лекції Чернігівської політехніки у Славутичі

Написано в 4:08 pm Славутич,Стратегія 2025
Триває співпраця міста Славутича із Національним університетом “Чернігівська політехніка”.
На минулому тижні відбулася робоча нарада за участі представників Чернігівської політехніки та Агентства регіонального розвитку м.Славутича.
Визначений план спільних заходів на 2022 рік. Зокрема, заплановано провести низку відкритих лекцій та екскурсій для учнів 9-11 класів міста Славутича за участі провідних викладачів Чернігівської політехніки.
Зацікавлених в участі у профорієнтаційних заходах просимо заповнити коротку анкету за посиланням https://forms.gle/AQUtSn6aWuJjYju56
Контактна інформація: 2 10 90, 050 353 11 35
Довідково
У червні 2021 року у місті Славутичі між Національним університетом «Чернігівська політехніка», Славутицькою міською територіальною громадою, Державним спеціалізованим підприємством «Чорнобильська атомна електростанція», Відокремленим підрозділом «Атомремонтсервіс» державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», Комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, Товариством з обмеженою відповідальністю «ТАУРУС КВАДРО», Товариством з обмеженою відповідальністю «ДДПРО» підписаний меморандум про співпрацю.
У 2021 році Вченою радою Національного університету «Чернігівська політехніка» (протокол № 5) та введено в дію наказом ректора від 31 травня 2021 року № 100 Положення про навчально-науковий центр «Славутич» Національного університету «Чернігівська політехніка».
Сьогодні НУ «Чернігівська політехніка» входить до ТОП-30 закладів вищої освіти України. ТОП-30 – це кращі і найбільші університети України, які надають якісне навчання з перспективою подальшого успішного працевлаштування випускників. Незалежними експертами при складанні цього рейтингу були враховані результати ранжирування українських рейтингів «Топ-200 Україна», «Scopus, «Бал ЗНО на контракт», консолідований рейтинг, а також світового рейтингу QS World University Rankings.
Офіційний веб-сайт Університету «Чернігівська політехніка» https://www.stu.cn.ua/ дає детальну інформацію про факультети, спеціальності, умови вступу та про все, що потрібно знати майбутнім абітурієнтам.
Перегляньте коротке відео про можливості навчання у Славутичі за посиланням https://youtu.be/1UtI8YzZqh4

Залиште свій коментар