10 Гру Віртуально завітали до Львова: робота проєктного офісу з розвитку спорту триває

10 грудня учасники робочої групи з розвитку спорту Славутича завітали з онлайн-візитом до управління спорту міста Львова. Начальниця відділу спорту вищих досягнень управління спорту Львова Віра Передерій впродовж години спілкувалася із славутичанами. Обговорили питання брендування сфери спорту, мотивації спортсменів та їх тренерів, календар спортивних іміджевих турнів, конкурси та критерії участі спортивних громадських організацій у календарі спортивних подій Львова, особливості фінансування та структури спорту, роботу дитячих спортивних шкіл та багато інших важливих моментів. Досвід Львова надихає, а спортивний азарт, з яким пані Віра розповідала про свою роботу, провокує на подальші кроки у роботі проєктного офісу з розвитку спорту тут у місті Славутичі.
На наступний тиждень робочої групою заплановано остаточно визначитися із кандидатурою «спортивного менеджера міста» (на громадських засадах), провести робочу зустріч з підготовки до сесії щодо формування бюджету спортивної сфери на 2022 рік, а також доповнити план дій з розвитку спорту важливими пунктами на основі почутого досвіду зі Львова. Крім того запланована найближчим часом зустріч з управлінням спорту міста Бучі, що на Київщині, а також важливий навчальний тренінг щодо основ проектного менеджменту для учасників робочої групи.
Наразі триває процес формування календарного плану спортивних подій у Славутичі на 2022 рік у формі за посиланням https://forms.gle/QmNj9AU3F8tePa2G7
Позначки:,

Залиште свій коментар