13 Січ Візіт до Бізнес-парку “Славутич”

13 січня в рамках програми візиту до міста Славутича до інноваційного індустріального бізнес-парку «Славутич» завітали Народний депутат Віталій Безгін та виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Міський голова Юрій Фомічев та директорка Агентства регіонального розвитку м.Славутича Арина Старовойтова презентували можливості бізнес-парку «Славутич».
Зокрема, розмова йшла про безкоштовні бізнес-послуги для учасників Бізнес-парку та вартість оренди, що станом на 01.01.2022 р. за 1 м2 є незмінною – 3,77 грн, причому орієнтовна вартість експлуатаційних витрат від 40 до 70 грн. є конкурентною в регіоні.
Довідково. Перший в Україні Муніципальний інноваційний індустріальний Бізнес-парк «Славутич» є власністю територіальної громади міста Славутича Київської області, побудований за підтримки Європейського Союзу.
Керуючою компанією є КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, яке пропонує повний спектр послуг для відкриття та ведення бізнесу, надає постійний інвестиційний супровід діяльності.
Адреса Бізнес-парку: Київська обл., м.Славутич, вул. Військових будівельників, 11-а.
– Відстань до міста Києва – 200 км., до міста Чернігова – 50 км., до міжнародного аеропорту «Бориспіль» – 250 км., до кордону з Росією – 146 км., до кордону з Республікою Білорусь – 20 км.
– Площа будівлі – 1570,2 м2.
– Кількість виробничих приміщень – 10, кількість офісних приміщень – 11.
– Бізнес-парк оснащений інженерними системами: електропостачання, водопостачання та водовідведення, централізованого опалення, пожежної сигналізації, вентиляції, LED – освітлення та інтернет.
Умови перебування у Бізнес-парку – 045 79 2 10 90, 050 353 11 35
Детальна інформація є на веб-сайті https://arr.in.ua/
Інвестиційний портал міста Славутича та Славутицького регіону https://investslavutych.arr.in.ua/

Залиште свій коментар