10 Лют Все буде туризм!

Все буде туризм!
Департаментом стратегічного розвитку, промоції та туристичної гостинності Агентства регіонального розвитку м.Славутича здійснюється діяльність за трьома напрямами:
1. підтримка підприємництва
2. надання допомоги громадським об’єднанням та підтримка ініціатив громадян
3. промоція, просування ресурсного потенціалу, розвиток туризму
У 2020 році у департаменті розпочав роботу підрозділ Туристично-інформаційний центр, який у 2021 році фінансується виключно за кошти Агентства регіонального розвитку м.Славутича та має на меті виконання завдань Стратегічного плану розвитку міста Славутича до 2025 року (Стратегічна ціль 1. Підвищити конкурентоспроможність економіки міста. Напрямок 2. Розвиток культури і туризму як складових економіки).
Команда Агентства регіонального розвитку м.Славутича пропонує вам познайомитися із звітом про діяльність Туристично-інформаційного центру за 2021 рік.
Минулий рік видався багатим на події та водночас складним для розвитку світової туристичної галузі у зв’язку із викликами пандемії коронавірусу. Ми дякуємо гостям міста Славутича за ваш час, проведений у наймолодшому місті України, а нашим партнерам за підтримку та співпрацю! Все буде туризм!

Залиште свій коментар