24 Кві ЗАЛУЧЕННЯ РЕСУРСІВ ЗАВДЯКИ ПРОЄКТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПАРТАМЕНТУ ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ МІСТА СЛАВУТИЧА

Написано в 9:41 am Без рубрики
Проект «Енергоефективність у громадах – ІІ» тривав з 2017 по 2020 рр. і об’єднав близько 20 невеликих міст України, тим самим надав їм можливість підвищити рівень муніципального енергоменеджменту.
Співпраця Славутича із Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках проекту розпочалася з підписання Меморандуму про взаєморозуміння: сторони домовилися про створення передумов для подальшого поширення і вдосконалення системи енергоменеджменту в Славутичі, сприяння зменшенню викидів парникових газів, збереженню природних ресурсів та підвищенню безпеки енергопостачання. Завдяки проекту, міста-учасники отримали таку необхідну їм консультаційну підтримку з організації муніципального енергетичного менеджменту, а велика кількість зустрічей, конференцій та семінарів дозволила виявити та наглядно продемонструвати потенціал економії енергії, підвищити поінформованість про підходи до її збереження, визначити заходи з енергоефективності і ділитися власним набутим досвідом.
Загалом за 4 роки реалізації проекту було проведено 26 навчальних заходів; енергоменеджери з усіх міст-партнерів, у т.ч. і Славутича, отримали набори обладнання для вимірювання енергоефективності, що так необхідні для їх щоденної роботи.
Наприкінці 2019 року Славутич в рамках проекту отримав Грантове співфінансування на складання ПКД на повну термомодернізацію ДНЗ №5 «Джерельце», а також було розпочато роботу зі складання енергоаудитів 2-х корпусів КНП «Славутицька міська лікарня».
Місто Славутич висловлює подяку Німецькому товариству міжнародного співробітництва за набутий безцінний досвід та можливість продовження співпраці в рамках проекту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що реалізується за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Залиште свій коментар