25 Лис Започаткуй свій бізнес у Славутичі!

Одна з найперспективніших галузей бізнесу – виробництво паперових стаканчиків, організація якого не вимагає занадто великих вкладень на старті.
Розглянемо нюанси цієї справи, що потрібно для його запуску, і який дохід можна витягти.
🟢Приміщення та персонал. Першим кроком є оренда приміщення для встановлення обладнання і зберігання продукції. Будуть потрібні дві зони: перша – для виготовлення продукції, друга – для її зберігання. У першому приміщенні встановлюють верстат, формувальну машину та інше необхідне обладнання.
Загальна площа цеху повинна становити мінімум 50 кв.м. Точний розмір залежить від параметрів обладнання – саме з цього фактора потрібно виходити при оренді. У приміщенні повинно бути проведено електрику (380 вольт), каналізація, гаряче і холодне водопостачання (для комфорту співробітників).
Що стосується необхідного робочого персоналу: мінімальна кількість осіб в штаті – три співробітника: водій, два працівника на лінію. Кваліфікація працівників в даному випадку не важлива – виготовлення стаканчиків повністю автоматизовано і вимагає тільки контролю і своєчасної подачі матеріалів.
🟢 Устаткування для виробництва паперових стаканчиків. Головна стаття витрат при склянок – купівля обладнання. Перше, що потрібно купити – формувальну машину. Відрізняються вони один від одного методом зварювання вертикального шва склянки.
Дешеві моделі роблять шов шляхом електричного нагріву, відрізняються простотою конструкції і відносною дешевизною. Так як ми розглядаємо невеликий бізнес, то на них і зупинимося. За допомогою такого обладнання виробляють стаканчики для кави та інших гарячих напоїв, підходять вони для газованих напоїв і морозива.
Формувальна машина споживає близько 5-7 кВт, виробляючи при цьому в середньому 40 стаканчиків в хвилину. Мінімальна комплектація виробничої лінії також повинна включати: прес для виготовлення заготовок; машинку для виготовлення кришок; спеціальний принтер для ламінованого паперу (з його допомогою можна нанести логотип або напис на одноразовий стакан). Так як бізнес ми розглядаємо невеликий, є сенс купувати обладнання б / у. Ціна на нього в 1,5-2 рази дешевше, ніж на нове.
🟢 Сировина для виробництва паперових стаканчиків. Для виробництва потрібні матеріали: картонний лист, щільністю від 120 до 80 м / кв.м., Або цупкий папір з ламінуванням. Краща папір і картон проводиться фінськими компаніями, але дешевше купувати в Україні. Що стосується витрат матеріалів: для виробництва 100 тисяч виробів буде потрібно близько 1 тонни сировини.
🟢 Технологія виробництва паперових стаканчиків. Процес виробництва досить простий і здійснюється в кілька етапів. Спочатку на аркуш паперу або картону наноситься малюнок або напис за допомогою принтера. Після цього за допомогою спеціальних форм машинка обертає листи в потрібну форму і здійснює їх склеювання. Після зняття вироби з форми вставляється заздалегідь підготовлене кругле підставу. Таким чином, ніяких складнощів при виробництві склянок не виникає – процес здійснюється дуже швидко.
🟢 Збут продукції. Зі збутом стаканчиків для гарячих і холодних напоїв проблем бути не повинно: високий попит на них обумовлений великою кількістю точок з кавою на винос, підприємств громадського харчування, кафе. Саме вони є основними споживачами продукції.
Так як обсяги виробництва склянок досить великі, для повного збуту краще укласти договір з кількома покупцями. Оголошення можна дати в інтернеті або зателефонувати відповідним фірмам безпосередньо, відправивши свій прайс.
🟢 Витрати і доходи. Для початку розрахуємо, скільки одиниць можна зробити в місяць при безперебійній роботі лінії 5 днів в тиждень (восьмигодинний робочий день). Як зазначалося вище, в хвилину проводиться 40 стаканчиків, отже, в день – 19 200 одиниць, в місяць – 384 000. Одна одиниця продукції коштує близько 0,05 $. Загальний дохід в місяць: приблизно 19 200 $.
Але розрахуйте витрати. Первинні вкладення: виробнича лінія б / у, устаткування приміщення, реєстрація бізнесу. Щомісячні витрати включають: витрати на оренду, зарплата співробітникам, сировина (майже 4 тонни). Тепер самостійно розрахуйте чистий щомісячний прибуток. При правильній і реалізації продукції можна отримувати хороший і стабільний дохід.
🟢 Започаткуй свій бізнес у Славутичі!
Пропонуємо в оренду приміщення № 103 в Бізнес-парку «Славутич». Договір оренди може бути підписаний за 4 робочих дні.
Контакти: (04579) 2-10-90 або +38 050 353 11 35 (працює Viber), електронна пошта arr.slavutych@gmail.com
Ми не надаємо приміщення, ми надаємо можливості!
Джерело інформації: ресурс Бізнес-ідеї

Залиште свій коментар