09 Кві Запрошуємо до розробки Стратегічного плану розвитку міста

Що? З метою розробки Стратегічного плану розвитку м. Славутич на 2018-2020 роки відбудуться стратегічні сесії «SWOT-аналіз розвитку міста».

Навіщо? У міста є Стратегічний план соціально-економічного розвитку до 2020 року, який побачив світ у 2000 році. Розробка нового документу необхідна для більш точної оцінки наявної соціально-економічної ситуації. План на 2018-2020 роки має визначити актуальний сценарій та пріоритети місцевого розвитку, дати відповіді на питання про ключові точки, куди необхідно спрямувати доступні ресурси. Стратегічні сесії «SWOT-аналіз розвитку міста» стануть першим кроком з розробки Плану.

Де і коли? Заходи проходитимуть за адресою Проспект Дружби Народів, 7 (БК «Енергія», ІІ поверх), Офіс підтримки громадських ініціатив:

11 квітня о 14.00 – стратегічна сесія-1 для працівників виконавчого комітету та його структурних підрозділів;

12 квітня о 14.00 – стратегічна сесія-2 для працівників для працівників основних підприємств міста;

13 квітня о 14.00 – стратегічна сесія-3 для підприємців та громадських активістів міста.

Ведучими заходів стануть: директор Соціально-психологічного центру м.Славутича Віктор Одиниця, голова Ради підприємців при Славутицькому міському голові Валентина Дарнопих, директор КП «Агентство регіонального розвиту» Славутицької міської ради Арина Старовойтова.

Хто долучається? Усі охочі славутичани, а також робоча група у складі з 34 осіб відповідно до розпорядження міського голови від 05.04.2018 № 67 «Про створення робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку м. Славутич на 2018-2020 роки».

Як долучитися? Особисто взяти участь в одній з стратегічних сесій! Зареєструватися до участі можна за телефоном 2-22-50 або за адресою Проспект Дружби Народів, 7 (БК «Енергія», ІІ поверх), Офіс підтримки громадських ініціатив. Усі запитаня та пропозиції також можна надсилати на адресу slavutich.ofis@gmail.com. Контактна особа – начальник департаменту стратегічного розвитку та підтримки підприємництва КП «АРР» Олена Вялько.

З повагою 

робоча група

 

Позначки:, , , ,

Залиште свій коментар