20 Сер Запрошуємо на майстер-класи з живопису семантичного сюрреалізму!

09 – 15 вересня 2019 року у місті Славутич Київської області відбудеться в Арт – резиденція «Сюрреалізм у просторі постмодернізму Славутича».

Проект реалізується КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради у співпраці з відділом культури, національностей та релігії за ідеї художника Юрія Расіна в рамках програми Уряду та Міністерства культури України «Малі міста – великі враження». Програма має на меті посилювати інтеграції культурної спадщини в життя громад; підвищувати економічну привабливість культурної спадщини та її сталого використання; залучення зацікавлених сторін до креативних індустрій для розвитку громад.

Мета проекту – через мистецтво сюрреалізму привернути увагу громадськості до проблеми пост-Чорнобиля у просторі постмодернізму унікального міста-супутника ЧАЕС Славутича; культурне збагачення місцевої та міжнародної спільноти, посилення інтеграції культурної спадщини в життя громади міста та регіону.

🔥Команда проекту активно працює зі славутицькою спільнотою та оголошує про запис на майстер-класи з живопису семантичного сюрреалізму від художників, які візьмуть участь у Арт-резиденції.

Одним з прикладних завдань семантичного сюрреалізму є самоспостереження, пізнання самого себе. Семантичний сюрреалізм здатний наповнити полотна художників яскравими, життєстверджувальними сюжетами, підтняти настрій та навіяти інтерес до життя. Викликаючи магічне здивування і захоплення, семантичний сюрреалізм змушує людину замислитися над сенсом життя, знайти та зрозуміти себе.

Запрошуємо отримати новий досвід та чудово провести час у творчій атмосфері!

П”ять майстер-класів пройдуть для дітей та дорослих, у т.ч. для осіб з особливими потребами та для воїнів-учасників АТО, 9 та 11 вересня 2019 р. у приміщенні Дитячої Школи Мистецтв. Час початку майстер-класів уточнюється та буде оголошено додатково усім, хто успішно пройде реєстрацію.

Участь у заході безкоштовна. Для учасників майстер-класів, які вчасно зареєструвалися, буде наданий простий набір (фарби, пензлі, папір для малювання, паперовий рушник). За необхідності можна брати з собою власний набір для малювання. Кількість місць обмежена.

Будемо вдячні за поширення інформації про подію серед зацікавлених осіб.

Зв’язок з організаторами за телефонами (04579) 22250, 0503531135 (Арина Старовойтова, Марина Карасьова) або електронною поштою slavutich.ofis@gmail.com

У пості та на обкладинці реєстраційної форми використана картина художника Юрія Расіна.

Форма реєстрації https://forms.gle/DPApBrg2gM8vYUPE6

Підписуйтеся на оновлення та поширюйте Фейсбук сторінку facebook.com/SlavutychSurrealism/ – будьте в курсі усіх новин проекту! Офіційний хештег заходу #сюрСлавутич19

У вересні Славутич вперше стане столицею семантичного сюрреалізму!

#СюрСлавутич19 #МаліМістаВеликіВраження #ВсеТількиПочинається#ДивисьУкраїну #Славутич #кпарр

Позначки:,

Залиште свій коментар