10 Лют ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ

Написано в 2:21 pm Славутич
КП “Агентство регіонального розвитку” Славутицької міської ради пропонує робочі місця у своєму дружньому колективі.
🚀 Експерт із енергозбереження та енергоефективності. Вимоги: вища інженерно-технічна освіта, знання англійської мови, досвід роботи у сфері енергозбереження. Доброзичливість у особистому та дистанційному спілкуванні, увага до кошторисів та звітів, готовність до відряджень та презентацій.
🚀 Консультант Офісу підтримки громадських ініціатив. Вимоги: вища економічна або юридична освіта, знання англійської мови, досвід роботи у проектному менеджменті. Доброзичливість у особистому та дистанційному спілкуванні, увага до кошторисів та звітів, готовність до відряджень та презентацій.
🚀 Фахівець з публічних закупівель. Вимоги: вища економічна або юридична освіта, досвід роботи не менше 3-х років з планування та організації закупівельної діяльності, договірної роботи та роботи в електронній системі закупівель. Доброзичливість у особистому та дистанційному спілкуванні, увага до кошторисів та звітів, готовність до постійного підвищення кваліфікації.
Просимо надсилати резюме з контактами на адресу: arr.slavutych@gmail.com до 19 лютого 2021 р.
Відповідаємо на запитання щодо заробітної плати та інших умов роботи лише через електронне листування. Додаткова інформація: 2 10 90, 9:00 – 18:00, перерва 13:00 – 14:00.
БУДЕМО ВДЯЧНІ ЗА РЕПОСТ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ

Залиште свій коментар