02 Лип Запрошуємо всіх зацікавлених осіб на зустріч з командою СТ “Сонячне Місто”

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб на зустріч з командою Сонячне Місто

Енергетичний кооператив “Сонячне Місто” з найближчим часом розпочне залучати нових членів. Інакшими словами – своїх інвесторів – звичайних громадян, що разом зароблятимуть на власній сонячній електростанції. До цього залишилось якихось два тижні. Два тижні до того як кожен славутичанин зможе стати співвласником електростанції.

За останні 2 місяці команда “Сонячного Міста” наближала цей момент як могла – ми працювали із документами, розрахунками, організовували зустрічі, працювали із обленерго. Нещодавно ми отримали технічні умови на 2 будівлі і чекаємо завершення розробки 3го ТУ.

Тепер ми можемо детально розказати славутчанам про економіку проектів – скільки коштуватиме один пай, скільки паїв можна буде придбати і найголовніше – якою буде його прибутковість та який прибуток принесуть протягом 10 років. А крім того ми розкажемо про багато інших цікавих і важливих подробиць роботи “Сонячного Міста”.

Щоб про все це дізнатись – приходьте в четвер, 4-го липня о 18:30 до Ресторація Старий Таллінн Команда “Сонячного Міста” буде рада розказати славутичанам про перший муніципальний енергокооператив, що скоро запуститься в їх місті.

Контактна інформація щодо участі у заході 2-10-90, 2-22-50, Старовойтова Арина, Карасьова Марина

#кпарр #розвиток #славутич #сонячнемісто

Позначки:, ,

Залиште свій коментар