29 Бер ЗАВЕРШЕНО БІЗНЕС-ЗМАГАННЯ “СЛАВУТИЧ-РОЗВИТОК”

29 березня 2021 року відбувся ІІ-й, фінальний етап бізнес-змагань «Славутич – розвиток».
На запрошення КП «Агентство регіонального розвитку» м.Славутича взяти участь у бізнес-змаганнях «Славутич – розвиток» відгукнулися три команди, які подали чотири проєкти:
– «Агрегатор славутицьких магазинів» (команда у складі Прядка Дементія та Салтикова Антона, науковий керівник – Турок Антон)
– «Сервіс бронювання столиків» (команда у складі Прядка Дементія та Салтикова Антона, науковий керівник – Пантін Максим)
– «Готель для тварин «Мішутка» (команда Вільного молодіжного простору у складі Букатої Катерини, Мовчун Вікторії, Сафронової Олександри, науковий керівник – Шевчук Оксана)
– «Back in 1986» (команда у складі Бондарук Єлизавети, каранди Ігоря, Ковальчук Дарії, науковий керівник – Мироненко Юрій)
Бізнес-змаганнях «Славутич – розвиток» цього разу пройшли вже втретє у місті Славутичі. Організатори запросили до участі у бізнес-змаганнях команди-учасники з 1-3 осіб віком 14-17 років.
На І етапі учасники подали заявку на участь та описи своїх бізнес-проєктів. Далі відбувся розгляд та експертиза бізнес-проєктів. Члени організаційного комітету бізнес-змагань перевірили повноту та адекватність інформації, представленої в заявці та описі бізнес-проекту.
У фінал конкурсу вийшли чотири заявлені проєкти. Цей етап включав оцінку бізнес-проектів журі на підставі публічного захисту, що відбувся шляхом відео-захисту проєкту на ресурсі zoom. Під час публічного захисту журі ставили додаткові конкурсні завдання та запитання щодо змісту поданих бізнес-проєктів.
До журі бізнес-змагань увійшли: начальник управління економіки та соціального розвитку міста Іван Величковський, директор Славутицького фонду підтримки підприємництва Оксана Литвинова, директор КП «Агентство регіонального розвитку» Арина Старовойтова, заступник директора Соціально-психологічного центру м.Славутича, бізнес-тренер Юрій Акименко, підприємниця, господарка магазинів «Максим» Тетяна Максимець, фахівець з розвитку підприємництва КП АРР Марина Карасьова, фахівець з туристичного обслуговування Кристина Бельченко.
Оголошення результатів та нагородження кращих бізнес-проектів відбудеться 15 квітня 2021 року на відкритті Першого Інвестиційного Форуму /Славутич: тут є життя. The first Investment Forum/ Slavutych: There is life here
Зауважимо, що призерами визнані усі учасники бізнес-змагань, а от хто став переможцем ви дізнаєтеся згодом!
Дякуємо учасникам бізнес-змагань за цікаві ідеї та гарну презентацію проєктів! Слідкуйте за новинами на цій сторінці!
Позначки:,

Залиште свій коментар