11 Лис Жінки-лідерки зібралися з благодійною метою

Мотивувати інших неймовірними історіями про стійкість українських жінок-підприємиць та жінок-лідерок, не зважаючи на обставини! Ось основна мета зустрічей славутичанок, які збираються разом вже не вперше.
✅ Проводить зустрічі Агентство регіонального розвитку м.Славутича. Тут ми говоримо про актуальне, ми продовжуємо надихати одна одну ідеями та конкретними справами, які допомагають жити в умовах воєнного часу.
🙏10 листопада жінки знову зустрілися з благодійною метою – зібрані та перераховані кошти на потреби ЗСУ, зокрема до Благодійного Фонду «ЧАЕС. Славутич. Розвиток». Голова правління фонду Крістіна Бельченко закликала усіх охочих у подальшому долучатися до збору коштів, а інформацію про діяльність та результати роботи Фонду ви зможете знайти на сайті https://helpslavutych.arr.in.ua/
🎯 Як вгамувати емоції? Ця тема безумовно є актуальною, зважаючи на обставини воєнного часу. Психолог Дарія Мельник майстерно, виважено, цікаво за допомогою тренінгових та коучингових вправ розповіла жінкам, як допомогти собі у стресових ситуаціях, як прийняти правильне рішення в умовах невизначеності та які прості інструменти застосовувати щоденно, щоб впоратися із емоціями.
Учасниці зустрічі – активні жінки-лідерки, підприємниці та громадські активістки – також говорили про існуючі послуги готелю «Славутич» та послугу «Офіс на добу/місяць» від Агентства регіонального розвитку м.Славутич, а також про можливості здійснення одноденних туристичних поїздок регіоном про свій досвід розповіла підприємниця Руслана Шагова.
На жаль, у наслідок війни український бізнес та сфера послуг зазнає суттєвих проблем та втрат, якість існуючих у Славутичі послуг різко знизилась у т.ч. через постійні відключення електроенергії. Проте жінки-лідерки переконані, що усі разом, кожен на своєму робочому місці, ми наближаємо нашу Перемогу!
Учасниці зустрічі обговорили також ідеї для майбутніх зустрічей. Просимо зацікавлених жінок приєднуватися!
❤️ Дякуємо команді готелю «Славутич» та кафе готелю «Славутич» за теплий прийом! Завдяки тому, що кафе знаходиться в готелі в приміщення укриття, учасниці зустрічі відчували себе в небезпеці, а смаколики та гарячий чай нагадали нам, що життя триває й перемога України наближається!
Наступного разу жінки-лідерки зустрінуться у грудні. Приєднуйтеся до цього соціального проєкту! Вартість участі – благодійний внесок на користь ЗСУ. Реєстрація за телефоном 050 900 94 74, контактна особа Арина Старовойтова.

Залиште свій коментар