22 Кві ЗУСТРІЧ ПРИП’ЯТЧАН ТА ВЕТЕРАНІВ АТОМНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

26 квітня о 18:30 на ресурсі Zoom відбудеться зустріч прип’ятчан та ветеранів атомної енергетики «Прип’ять: за мить до…».
У кожному житті трапляються події, пам’ять про які не стирається за жодних обставин. Їх подробиці й наслідки, пов’язані з ними думки та емоції навіки осідають у душах тих, на чиєму шляху вони виникли. Наближення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи – період, коли такі спогади потужною хвилею накочуються на кожного, по кому та біда пройшлася. І неважливо – був ти ліквідатором, потерпілим чи вимушеним переселенцем.
Світлі спогади про Прип’ять, душевна розмова за чашкою чаю на кухні… Ми запрошуємо всіх охочих приєднуватися до нас у zoom 26 квітня о 18:30.
Трансляцію ми поведемо із нової експозиції Краєзнавчого музею міста Славутича та Чорнобильської АЕС «Прип’ять: за мить до…».
Гості у студії – прип’ятчани, учасники розмови – ветерани атомної енергетики. Модератор зустрічі – колишній працівник ЧАЕС, журналіст, блогер, письменник Олександр Купний.
Подія відбудеться в рамках програми VІ Міжнародної конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2021 за підтримки Відділу культури, національностей та релігій Славутицької міської ради та КП «Агентство регіонального розвитку» м.Славутича.
Підключитися до Zoom
Ідентифікатор конференції: 674 911 5965
Код доступу: 12345

Залиште свій коментар