20 Бер Звітуємо за 2022 рік: як працює Бюро технічної інвентаризації

Шановні клієнти! Нагадуємо, що ще у 2018 році Бюро технічної інвентаризації було переміщено до приміщення Центру надання адміністративних послуг з метою підвищення якості надання послуг та зручності користувачів послуг.
БТІ є відділом КП “Агентство регіонального розвитку” та надає різноманітні послуги проведення інвентаризації нерухомого майна.
✔ Впродовж 2022 року БТІ проведена технічна інвентаризація 31 об’єкта нерухомості (квартир – 25, з них 11 – приватизація; будинків – 4; інших – 2). Підготовлені 3 договори з калькуляцією робіт.
✔ Виготовлено технічну документацію на об’єкти нерухомості: технічні паспорти квартир – 25 (з них 11 – приватизація); технічні паспорти на котеджі – 4; технічні паспорти на інші об’єкти – 4; внесення змін до технічного паспорту (власник, вид опалення) – 21.
✔ Виготовлено 17 довідок: довідка про забудову – 1, інші вихідні – 10, довідка про опалювальну площу – 2, копії техпаспортів – 2, сканкопії техніних паспортів – 2; висновки про поділ майна не надавалися.
Звертаємо увагу, що технічна інвентаризація – комплекс робіт з обстеження та обміру об’єкта нерухомого майна з визначенням його фактичних розмірів з метою визначення технічного стану та інвентаризаційної вартості.
Запрошуємо! Спеціалісти Бюро технічної інвентаризації комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» м.Славутича є сертифікованими та мають багаторічний досвід роботи.
Ми готові якісно та швидко виконати роботи будь-якої складності!
ℹ Послуги Бюро технічної інвентаризації:
– Оформлення технічного паспорту
– Виготовлення викопіювання на квартиру, видача завіреної належним чином ксерокопії документів з архіву БТІ
– Видача довідки про площі, розподіл майна, про відсутність забудови та на об’єкт незавершеного будівництва, внесення змін в технічний паспорт
– Відмітка в технічному паспорті про відсутність перепланувань
Вартість послуг від 155 грн
Адреса Бюро технічної інвентаризації:
вул. Героїв Дніпра, 2 (будівля ЦНАП)
Контактні телефони 2 34 15, 050 758 69 07, 099 271 61 80
Графік роботи:
понеділок-четвер 10:00 – 13:00
вівторок-середа 10:00 – 18:00
Дякуємо клієнтам КП “АРР” за співпрацю! Живимо економіку міста та країни – разом до Перемоги!
Позначки:, ,

Залиште свій коментар