27 Бер Звітуємо за 2022 рік: як працює відділ стратегічного розвитку. Частина 1

Протягом 2022 року відділом стратегічного розвитку КП «АРР» здійснювалася діяльність за трьома основними напрямами:
1⃣ формування інвестиційної привабливості міста та регіону,
2⃣ підтримка ініціатив громадян,
3⃣ промоція та розвиток туризму.
У цьому пості мова піде про формування інвестиційної привабливості міста та регіону, підтримку підприємництва та підвищення конкурентоспроможності бізнесу.
✔ КП «АРР» адмініструє веб-портал «Інвестору. Інвестиційний портал «Славутич – Чернігівський регіон» https://investslavutych.arr.in.ua/. На сайті поширюється інформація про інвестиційний потенціал, інвестиційні проекти, розміщені інвестиційні паспорти міста та навколишніх громад, електронний каталог підприємств міста, про Бізнес-парк «Славутич» та пошук партнерів для бізнесу та інвесторів, здійснюється інформування про можливості релокації із зони воєнних дій, інші новини від громад та підприємців м. Славутича, Михайло-Коцюбинської та Любецької ОТГ.
✔ Створений телеграм-канал «Бізнес-няні регіону» у співпраці із Любецькою та Михайло-Коцюбинською ОТГ. Проведені робочі зустрічі представників громад Славутицького регіону, обговорені питання подальшої економічної співпраці міста Славутича, Михайло-Коцюбинської та Любецької об’єднаних територіальних громад. Інформація про Бізнес-парк м. Славутич та його можливості розміщена на сайті Асоціації міст України в рубриці «Кращі практики».
✔ У червні 2022 року розпочатий процес релокації підприємства «Нова кухня», сімейного бізнесу з м.Маріуполя, що релокується до м.Славутича. Проведено низку робочих зустрічей, постійно надається консультативна, юридична та інша допомога підприємству, що релокується.
✔ Організовано та проведено Міжнародну онлайн-подію «Stand with Slavutych = Stand with Ukraine», до якої напередодні Дня міста 2022, долучилися іноземні та українські партнери міста, благодійники, експерти, представники бізнесу та громадськості, наукова та професійна спільнота, державні інституції. Відеозапис події https://youtu.be/bLNjmgXeFOU
✔ Організовано та проведено онлайн Міжнародний круглий стіл «Save Slavutych»/ «Врятуй Славутич!» для обговорення викликів медичної сфери міста. До події долучилися 30 інституції, зокрема представники міських медичних установ, іноземні та українські партнери міста, благодійні фонди, експерти, представники медичного бізнесу, виробники медичного обладнання. Були презентовані проектні пропозиції у розвитку медичної сфери Поліського регіону, зокрема Славутича, презентована вичерпна інформацію (бізнес-плани, відео) про поточний стан справ у медичній галузі Славутич.
✔ У вересні 2022 року організовано інформаційну зустріч для підприємців з нагоди Всеукраїнського Дня підприємця, проведено опитування «Патріотичні бізнес-рішення».
✔ Отримані 2 сертифікати про завершення комплексних начальних програм «Кроки для спеціалістів» ULEAD з Європою / ULEAD with Europe (програми «Громада, дружня до бізнесу», «Управління відходами»).
✔ Організовані та проведені Дні сталої енергії у місті Славутичі, відбулося 20 різних подій. За підсумками Днів сталої енергії підготовлений звіт, що опублікований на ресурсі Європейського тижня сталої енергії https://sustainable-energy-week.ec.europa.eu/sustainable…
✔ Проведені організаційні заходи для підписання договору про дружбу та співробітництво між містами Пейнсвік (Велика Британія) та Славутич (Україна), запроваджуються заходи співпраці між двома громадами.
✔ У 2022 році підготовлено та подано 7 заявок на участь у грантових проектах, конкурсах проектних ініціатив «Будуємо країну без бар’єрів разом», з відбору ґендерно чутливих проєктних ідей сталої місцевої відбудови у рамках навчальних програм «Кроки для спеціалістів» ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, конкурсу для організацій з виконання програми «Підтримка громад у впровадженні інвестиційної політики» Українського фонду соціальних інвестицій, Українського гуманітарного фонду OCH спільно АІСМ, конкурсу Київської школи економіки, проекту «Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення», що фінансується Урядом Великої Британії, проекту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».
✔ Підготовлені та систематично поширюються публікації про приміщення, вільні для передачі в оренду, та майбутні орендні аукціони, про можливості Бізнес-парку «Славутич», інформація для бізнесу (заходи, навчання, новини, анонси про можливості тощо), постери «Купуй в Славутичі! Бізнес. Дій!» про діяльність малого та середнього бізнесу, відкриття нових бізнесів у Славутичі.
Проведено 5 рекламних кампанії «Купуй в Славутичі»: кафе «Дрова», лабораторії клініко-біохімічних досліджень «ЛАБЛАЙФ», торгівельних точок в ТЦ «Десна», кафе «КАВ’ЯРНЯ у ФОРІ». Підготовлено пакет документів для реєстрації приватного підприємства. Надано 5 консультації підприємцям-початківцям щодо започаткування власної справи.
🇺🇦 Дякуємо клієнтам КП “АРР” за співпрацю! Живимо економіку міста та країни – разом до Перемоги!
Позначки:, , , ,

Залиште свій коментар